сите категории

Истражете ги производите на JIMMY

JIMMY HW10 Pro Безжична правосмукалка и перење 3-во-1
JIMMY HW10 Pro
Безжична правосмукалка и перење 3-во-1

HW10 Pro 3-во-1
правосмукалка и мијалник

-Целосно чистење на куќата

-Брзо сушење после миење на подот

-Посебна четка за тврд под/тепих

Повеќе информации
Безжична правосмукалка H10 Pro
Безжична правосмукалка H10 Pro

Моќно вшмукување и паметна интеракција

-245AW огромно вшмукување

- 90 минути долго време

- Лесно се чисти под мебелот

Повеќе информации
Безжична правосмукалка H9 Pro
Безжична правосмукалка H9 Pro

Најмоќната правосмукалка за рачни стапови на JIMMY

-200AW силно вшмукување

-80 мин. Рок на траење

-Паметна технологија

Повеќе информации
Нано ултразвук F6
Нано ултразвук

F6

Брзо сушење на косата и кисна коса со нано водни јони

-1800W висока моќност

-18L / S проток на воздух

-Нано јони на вода

Повеќе информации

Ви го претставуваме брендот JIMMY

Производи омилени од глобалните корисници

[слики: име]
[слики: име]
Тери

Многу корисна алатка за автомобил. Ова е навистина кул производ. Спрејот е помоќен отколку што очекував. Целокупната тежина е прилично мала. Целокупната конструкција на Hydroshot изгледа прилично издржлива. Јас првенствено го користам за плакнење на мојот автомобил со кофа.

САД - JW31 Power Washer
[слики: име]
Роберт

Одлични, вешти производи. Одлична моќ на вшмукување и тивко во најниската брзина.

Мексико - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Janeејн

Супер правосмукалка, многу задоволна од купувањето.

САД - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Ага1986 година

Мачката миленичка, исто така, помогна да се отпакува многу очекуваниот производ. Правосмукалката доаѓа со многу додатоци. Има многу добра моќ на вшмукување и добар работен век.

Перу - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Клефлојд

Одличниот производ се стреми кон сè и повеќе.

Аргентина - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Кертисс

Многу е моќен! по ова купување не ви треба ништо друго! Џими гарантира! батеријата е сигурно еден час автономија!

Канада - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Оландас1

Многу добар изглед и моќна правосмукалка.

Бразил - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Joel

Одличен вакуум со голема моќ на вшмукување и разновидни компоненти. Услугата за испорака беше многу брза.

Португалија - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Алма

Добар производ и добро се чисти дури и во најмалите брзини. Дува воздух на силни запчаници може да биде збунувачки. Јас дефинитивно препорачувам.

Шпанија - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
VC

Работи одлично! Батеријата трае доволно долго за она што имав намера да го користам за ----- миење автомобили.

Англија - JW31 Power Washer
[слики: име]
KK

Ова е фен со висока моќност. Навистина ми се допаѓа моќноста иако самата машина за сушење е мала. Мал е и флексибилен и лесно се носи со себе кога патувате. Силно се препорачува!

Белгија - F6 Smart Fan
[слики: име]
Ванила

Го препорачувам производот, презадоволна сум од ова.

Нигерија - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Алесандро

Навистина прекрасно, удобно, корисно, практично и ефикасно.

Италија - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Димитри

Производот е одличен во целина, работи многу добро на сите површини и веќе со минимална моќност одлично си ја врши работата. Одличен сооднос цена / квалитет.

Либија - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Kilian

Ја сакам оваа машина за сушење! Имам кадрава коса. Ми треба дифузер, одлично работеше до денес, многу е потивок од мојот стар фен, многу ми се допаѓа и ми е омилена боја.

Австрија - Паметен вентилатор F6
[слики: име]
Аполинарен

Ја сакам црвената боја, многу жива, различни режими и поставки за да можам да ја добијам фризурата што ја сакам.

Полска - Паметен вентилатор F6
[слики: име]
ЛЕНКА

Одличен производ, се е во ред

Република Словачка - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Camilla

Го купив овој дифузер за прицврстување, за кадрава коса, ова е одлична фен! Не само што ја бара работата што ми треба со сите поставки што ми требаат, туку има помалку рабови по употреба. Одлична цена за одлична машина за сушење!

Финска - Паметен вентилатор F6
[слики: име]
Поточник

Упорабно во ценовно, не само да лахко опрем мој авто, ампак туди својега љубљенчка, вси га имамо радио.

Словенија - JW31 Power Washer
[слики: име]
Acdmail

Многу убав производ. Ефикасно за целите на дизајнот.

Јужна Африка - JV35 Правосмукалка против ултравиолетови зраци против грини
[слики: име]
ЕДВАРДК

СУПЕР работа! Благодарам многу!

Египет - JV35 УВ правосмукалка против грини
[слики: име]
Цоол

Брзо и точно. Се е супер

Израел - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Џеја

многу погодно. не е премногу бучен во нормален режим и добро одржување. поднослива тежина и отпорни материјали. Беспрекорен за нов живот во мал стан и не скап за квалитетот.

Индија - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Denis

Одличен производ! Силен, лесен, безжичен. Многу корисно со многу практични додатоци.

Русија - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Тае

Производ со оптимален квалитет што одговара на она што е претставено во неговиот опис. Го тестирав и резултатот е одличен затоа го препорачувам за здравствените придобивки на корисниците. Одлична вредност за парите.

Тајланд - JV35 УВ правосмукалка против грини
[слики: име]
BG46439

2thumbsUP - Многу добар производ. 'D'Good: √Пренослив; √Светло; √ Ротирачки алатки; √Торнадо вртлог ефект - лесно се чистат влакната на моето милениче на тврдиот под

Јапонија - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
MOrider

Многу добар уред. Како што дојде веднаш, го пробав, има прилично сериозна батерија за вшмукување и може добро да се справи со неа. Лесно е и затоа не е заморно да се вакуумира.

Австралија - JV85 Pro безжична правосмукалка
[слики: име]
Алекс

Сè е во ред совршено! Многу задоволувачка моќ на вшмукување. Совршено пакување. Многу корисни додатоци.

Нов Зеланд - JV85 Pro безжична правосмукалка
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас