сите категории

JIMMY EasyClean SF8

Безжично рачно чистење на тврд под
Чисти во еден пас без дамки

Патентиран двојно четка

Контрола на прскање вода

LED приказ на екран

35 мин. Користејќи време

Самочистење на четкички за четки

Низок работен шум

处

Патентирани двојни четкички

Патентиран дизајн со предни и задни двојни четкички. За време на употребата, четките се вртат во однос на едни со други, правејќи ја машината лесна за туркање и влечење.

水口 处

Надворешен излез за прскање вода

Опремен со уникатен визуелен надворешен излез за прскање вода со едно копче за лесно прскање вода.

刷 转头 处

90 ° ротирачко чистење

Металната цевка на EasyClean SF8 може да ротира 90 степени и да овозможи на подот да влезе слободно на сите ниски места за длабоко чистење.

ЛЕР 处

Интелигентен LED дисплеј

Интелигентниот LED дисплеј покажува траење на батеријата во реално време, режим на чистење и други информации, помагајќи да се направи подобар план за чистење.

处

Заменлива литиумска батерија

Уживајте во безжична практичност за чистење со времетраење од 35 минути и лесно може да го дуплирате времето на работа со дополнителен пакет батерии.

Патентиран двојно четка

Патентиран дизајн со предни и задни двојни четкички. За време на употребата, четкичките се ротираат релативно едни на други, што ја прави машината лесна за туркање и влечење. Лесна работа со само една рака

двојно четка-1

миење-чистење-под

Измијте и исчистете во еден чекор

Заштедете време со миење и чистење на подовите истовремено. Лесно исчистете ги влажните и суви неред, оставајќи ги подовите веднаш суви и без дамки.

LED-дисплеј-SF8

Напреден LED дисплеј управувајте ја лесно со вашата работа за чистење

Погледнете сè што ви треба на прв поглед, вклучувајќи напојување на батеријата, полн резервоар за валкана вода и празно потсетување на резервоарот за вода, потсетување за самочистење. Давање на брзо, лесно искуство со чистење.

посебен резервоар за вода

Посебен резервоар за чиста / нечиста вода - Секогаш бришете со чиста вода

Лесно се поставува, отстранува и се чисти одделните резервоари за чиста / нечиста вода. Од предниот дел на четката се отстранува нечиста вода во посебен валкан резервоар, што ви овозможува постојано да го чистите подот со чиста вода.

самочистење-чистач

Систем за самочистење
Држете ги рацете чисти

Лесно активирајте ја функцијата за самочистење само со еден допир. Машината го исплакнува четката со чиста вода, одржувајќи ја чистачката чиста и дома без мирис.

спреј со прецизна вода

Прецизна технологија за прскање вода

Бидете опремени со визуелно надворешно копче за прскање вода, во кое било време и насекаде, со едно копче за лесно прскање вода, а количината на вода може да се контролира. Дури и тврдоглавите дамки лесно се чистат.

батерија со голем капацитет

Пакет со литиумска батерија што може да се замени, 35 мин. Со користење на време

4x2500mAH високо квалитетен литиум-јонски заменет пакет батерии, вози до 35 минути за чистење.

прилично работење

Технологија за намалување на бучавата

Дајте пријатно искуство со чистење

чист-низок-агол

Ротира 90 степени

Лесно се чисти под мебел

раствор за чистење на подот

Користете со повеќе-површински раствор за чистење на подот

Брза стерилизација, долготраен антибактериски Длабоко чист / Отстранете го мирисот / Миризлив мирис * Посетете се на надворешното пакување на производот за специфична употреба.

безжичен-лесен дизајн

Безжичен и лесен

Лесниот, безжичен дизајн го олеснува носењето. Чистење на секој агол дома без напор и практично.

слободно-стоечки исправено

Слободно да стои исправено

Нема потреба да ја потпирате машината на theидот или да се свиткате за да ја ставите машината на земја. JIMMY EasyClean може да застане каде било. Ослободете ги рацете и направете чистење поудобно.

пријателски-дизајн

Повнимателни детали

- Резервоар за валкана вода од типот на заклучување, расклопување

-Деллив и перен четка за четки

-Портабилна база за складирање

Што е вклучено

JIMMY EasyClean-

JIMMY EasyClean- 白底 图

Параметар на производот
  • Име на производот: Рачен телефон безжичен JIMMY EasyClean SF8
  • Напон: 14.4V
  • Номинална моќност: 60W
  • Максимално време на работа: 35 мин
  • Капацитет на резервоар за вода за чистење: 0.4Л
  • Капацитет на валкан резервоар за вода: 0.18Л
  • Спецификација на батеријата: 4 × 2500mAH, 36WH
  • Време на полнење: 4H
  • Волумен на раствор за чистење: 500mL
  • Бучава: 68dBA
Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас