сите категории

Перење со правосмукалка
и бришете во еден чекор

5-во-1 дизајн
Навистина исчистете ја целата куќа

Специјален двоен Brushroll
Двојно чистење
моќ и ефикасност

Автоматски + прирачник
систем за прскање вода

180° лежеше рамно
чистење на дното на мебелот

Одличен раб
перформанси за чистење

LED екран
со паметен сензор

Сребрен јон
антибактериска вода за
долготрајна стерилизација

четка со валјак/
воздушен пат сушење со топол воздух

0

Мултифункционален дизајн

5-во-1, навистина ја чисти целата куќа

1

IPX8 водоотпорен мотор

Возете 110AW силна моќ на вшмукување

2

Отстранлив пакет батерии

Обезбедете 80 минути работно време

3

LED екран со паметен сензор

Покажете се што ви треба

4

180° лежеше рамен дизајн

Лесно исчистете го дното на мебелот

5

Двојна ролна четка

Двојна моќ на чистење и ефикасност

6

Автоматски + рачен систем за прскање вода

Лесно се справува со тешки и лепливи неред

7

Самочистење + сушење на топол воздух

Keep the brush free from mold and odor

Бескрајни можности за поврзување со еден клик

A single press of button, to swith among uprgiht vacuum washer, hand stick vacuum cleaner and handheld vacuum cleaner. With multiple accessoriesto easily clean carpets, floor, bed, sofa and more.

недефиниран
IPX8 водоотпорен мотор без четкички 460W силна моќност

The patented* brushless motor is made with light weight aluminum magnesium alloy, creates 460W strong power, and also achieves IPX8 waterproof level. Enables excellentand reliable cleaning performance on floor, carpet, bed andothers areas.

недефиниран
Возете 110AW голема моќ на вшмукување

Powerful suction for deep cleaning of common wet anddry stains in the home, such as footprints, coffee, milk,yogurt, pet hair etc. lt also cares for spilled pasta, tomatosauce, and any tough stains.

недефиниран
Четките со двојни ролери носат двојна ефикасност на бришење и перење

Четките со двојни ролери се вртат во двете насоки, што носи двојна моќ на бришење и поголема флексибилност. Тврдоглавите дамки може лесно да се отстранат, оставајќи го местото почисто каде што оди. Со дополнителна флексибилност на почиста светлина да се движи напред и назад.

недефиниран
180° лежеше рамен дизајн
Лесно се чисти под мебелот

JIMMY PW11 Pro Max is equipped with an anti-back flowdevice and can be laid almost flat at 180 degrees, making it easy to clean small spaces like the underside of sofas, beds, chairs, and more.

недефиниран
Паметен сензор и автоматско прилагодување на напојувањето

With smart dust sensor, auto adjust suction according tothe mess detected, optimizing power usage, cleaning performance and noise levels.

недефиниран

автоматско и рачно прскање со вода-2-во-1

Auto+Manual water spray handles tough and sticky messes easily

Auto water spray: Clean water is automatically andevenly dispersed on the roller brush to wash and mop the floor with fresh water.

Рачно прскање со вода: за тврдоглава нечистотија приземјена, притиснете го копчето за рачно прскање вода за да испрскате дополнителна вода за помоќно перење.

чистење од раб до раб

Подобрено чистење на рабовите и аглите

Нема повеќе празнини и нема повеќе пропуштени места при чистење низ куќата со дизајн на ролери со четка до работ.

LED-екран-со-паметен-сензор за прашина

LED екран со пријателска интеракција

Преку чистиот LED дисплеј, преостанатото работно време, чистотата на подот, режимот на работа, потсетувањето на работата се јасни на прв поглед. Во исто време, тој е опремен со гласовна помош на 5 различни јазици, што ви овозможува да разберете како да го оптимизирате чистењето.

отстранлив-батериски пакет

Долго време за чистење со отстранлив батериски пакет

Самсунг батерија со голем капацитет од 4600 mAh, обезбедува до 40 минути* време за чистење на подот и до 80 минути* време за чистење со рачна правосмукалка.

Заменливиот батериски пакет ви овозможува да го удвоите работното време и да го удвоите работниот век на средството за чистење.

самочистење

Систем за самочистење целосно без раце

Само ставете ја правосмукалката на основата и притиснете го копчето за чистење со двојна ротација да ја врти четката напред и назад со голема брзина за подобро да ја измиете и да ги отстраните проблематичните нечистотии и влакна. Резервоар за чиста вода вграден со антибактериски сребрен јонски материјал, кој генерира антибактериски сребрени јони во чиста вода и обезбедува долготрајна здравствена заштита.

ролери-четка-и-воздух-патека-жешко-сушење коса

Топол воздух се суши кога ќе заврши

Ролерот на четката, патеката за воздух и резервоарот за нечиста вода се сушат со топол воздух по самочистење за да се спречи појава на мувла и мирис.

стој-полнач

Лесен за чување
Лесен за одржување

Charging base combines function of charing, washing, drying ad accessories storage. Enjoy pleasant cleaning experience any time, any where.

додатоци

Специфичен за производот

Споредба на моделот

Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас

Жешки категории