сите категории

Перење со правосмукалка
и бришете во еден чекор

180° поставете рамно
чистење на дното на мебелот

Сушење со топол воздух
по самочистење

Двојна вода
режим на прскање

Одличен раб
перформанси за чистење

Антибактериски жлеб
јони за долгорочно
стерилизација

Одделно цврсто-течно
собирање на смет

LED екран со
паметен сензор

1. Автоматски и рачен систем за прскање вода

Автоматски и рачен систем за прскање вода

2. Паметниот LED екран покажува се што ви треба

Паметниот LED екран покажува се што ви треба

3. Рамен дизајн од 180° за лесно чистење под мебелот

Рамен дизајн од 180° за лесно чистење под мебелот

4. IPX8 водоотпорен мотор без четкички со силна моќност од 460w

IPX8 водоотпорен мотор без четкички со моќност од 460w

5. Сушење на топол воздух по самочистење

Ролна четка/воздушен пат сушење со топол воздух по самочистење

6. Автоматско вшмукување моќ за чистење на различни остатоци на подови и тепих.

Автоматско вшмукување моќ за чистење на различни отпадоци на подови и тепих.

7. Ослободете антибактериски сребрени јони за долготрајна здравствена заштита

Ослободете антибактериски сребрени јони за долготрајна здравствена заштита

Патентираниот мотор без четкички создава нова ера на чистење

Направен со лесна алуминиумска легура на магнезиум, моторот на HW9 Pro Max се одликува со водоотпорен на ниво на IPX8, со тежина од само 265 g. Исто така, моторот е срцето на машината, со моќност од 460w за да овозможи подобри перформанси во чистењето.

недефиниран
Чистете под мебелот без напор

JIMMY HW9 Pro Max се одликува со рамно лежиште од 180 степени, исто така со дизајн против течење, за да можете да чистите под мебелот без грижи и без напор.

недефиниран
100AW голема способност за вшмукување за лесно и длабоко чистење

Благодарение на моќното вшмукување (100AW), лесно е да се направи длабоко чистење на обичните влажни и суви отпадоци во домот, како што се отпечатоци, дамки од кафе, млеко, јогурт, влакна од домашни миленици итн. какви било тешки дамки.

недефиниран
Автоматско брзо сушење на топол воздух по самочистење

JIMMY HW9 Pro Max ја надгради функцијата за автоматско сушење со топол воздух, што значи дека четката и патеката за воздух автоматски ќе се исушат со топол воздух по функцијата за самочистење. За да не се грижите дали HW9 Pro Max ќе мувлоса внатре или ќе мириса лошо.

недефиниран

Двоен режим на прскање со вода за вашите потреби за чистење

Двоен режим на прскање со вода за вашите потреби за чистење

Автоматско прскање со вода: Чистата вода автоматски и рамномерно се дисперзира на четката со валјак за да се измие и исчисти подот со свежа вода.

Рачно прскање со вода: за тврдоглава нечистотија приземјена, притиснете го копчето за рачно прскање вода за да испрскате дополнителна вода за помоќно перење.

Подобрено чистење на рабовите и аглите

Подобрено чистење на рабовите и аглите

Дали нечистотијата е скриена во тесните празнини, аглите на подот и рабовите на ѕидовите? Дизајнот на ролери со четка до работ е штедлив за ракување со овие места при чистење низ куќата.

недефиниран

Автоматско прилагодена моќ на вшмукување за чистење на различни отпадоци

Со паметниот сензор за прашина, работната моќност ќе се прилагоди автоматски според чистотата на подот за да се оптимизира времето на работа и способноста за чистење. Од едноставна прашина до тврдоглаво ѓубре, тоа може лесно да се реши.

недефиниран

Паметен LED екран и гласовно потсетување

Интуитивниот LED дисплеј не само што ви овозможува да ја видите преостанатата моќност и работниот статус, туку и на прв поглед ви ја покажува чистотата на подот во реално време.

Покрај тоа, гласовниот систем со 5 јазици ви дава подобро корисничко искуство.

недефиниран

Батерискиот пакет што може да се откачи го удвојува времето на сервирање

Батеријата на Samsung обезбедува до 40 минути* време за чистење на подот, со голем капацитет од 4000 mAh. Отстранливиот батериски пакет ви овозможува да го удвоите времето на служење на средството за чистење.

*Податоците од внатрешната лабораторија JIMMY, специфичното време на користење ќе варира во зависност од вистинската околина.

Вградени сребрени јони за 99.9% долготрајна стерилизација

Вградени сребрени јони за 99.9% *долготрајна стерилизација

JIMMY HW9 Pro Max има вграден антибактериски сребрен јонски материјал во резервоарот за чиста вода, кој може да генерира сребрен јонска антибактериска вода без струја, ефикасно стерилизирајќи ги бактериите и одржувајќи ја домашната хигиена.

*Агенција за тестирање: Институт за микробиологија Гуангжу Број на извештај: XJ20193353.

недефиниран

Лесен за чување
Лесен за одржување

Основата за полнење ја комбинира функцијата на полнење, перење, сушење и складирање додатоци. Уживајте во пријатно искуство за чистење во секое време и каде било.

недефиниран

Повеќе деталиСпецификација за производ

Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас

Жешки категории