сите категории

Перење со правосмукалка и
џогер во еден чекор

Сите-во-едно
мултифункционален дизајн

Двојна ролерска четка
носи двојно чистење
моќ и ефикасност

Автоматско + рачно
систем за прскање вода

180° лежеше рамно
дизајнот е задоволен
чистење на дното на мебелот

одличен
чистење од раб до раб

LED екран со
паметен сензор за прашина

Сребрен јон
антибактериска вода
за долготрајна стерилизација

четка со валјак/
воздушен пат сушење со топол воздух

1

IPX8 водоотпорен мотор

Возете силна вшмукувачка моќ од 125AW.

2

Отстранлив пакет батерии

Обезбедување 80 минути работно време.

3

LED екран со паметен сензор за прашина

Покажете сè што ви треба на прв поглед.

4

Двојна ролна четка

Двојна моќ на чистење и ефикасност

5

Рамен дизајн од 180°

Лесно исчистете го дното на мебелот.

6

Автоматски + рачен систем за прскање вода

Лесно се справува со тешки и лепливи неред.

7

Самочистење + сушење на топол воздух

Чувајте ја четката без мувла и мириси.

Бескрајни можности за поврзување со еден клик

Едно притискање на копче за префрлување помеѓу исправена правосмукалка и рачна правосмукалка. Со повеќе додатоци за лесно чистење на теписи, под, кревет, софа и многу повеќе.

недефиниран
IPX8 Водоотпорен мотор без четки

Патентираниот* мотор без четкички е направен со мала тежина алуминиумска легура на магнезиум, создава силна моќност од 500 W, а исто така постигнува водоотпорно ниво IPX8. Овозможува одлични и сигурни перформанси за чистење на подот, тепих, кревет и други области.

недефиниран
Возете 125AW голема моќ на вшмукување

Моќно вшмукување за длабинско чистење на вообичаените влажни и суви дамки во домот, како што се отпечатоци од стапалки, кафе, млеко, јогурт, влакна од домашни миленици итн. Исто така, се грижи за истурените тестенини, сос од домати и други тешки дамки.

недефиниран
Четките со двојни ролери даваат двојна ефикасност на бришење и перење

Четките со двојни ролери се вртат во двете насоки, што носи двојна моќ на бришење и поголема флексибилност.

Тврдоглавите дамки може лесно да се отстранат, оставајќи го местото почисто каде што оди. Со дополнителна флексибилност на почиста светлина да се движи напред и назад.

недефиниран
Лесно се чисти под мебелот

JIMMY HW11 Pro Max е опремен со уред против проток на грбот и може да се постави речиси рамно на 180 степени, што го олеснува чистењето на малите простори како долната страна на софи, кревети, столици и друго.

недефиниран

Автоматска + рачна функција за прскање вода

Функција за автоматско + рачно прскање со вода

Автоматско прскање со вода: Чистата вода автоматски и рамномерно се дисперзира на четката со валјак за да се измие и исчисти подот со свежа вода.

Рачно прскање со вода: за тврдоглава нечистотија приземјена, притиснете го копчето за рачно прскање вода за да прскате повеќе вода, за да може ефикасно да се измие тврдоглавата нечистотија.

недефиниран

Подобрено чистење на рабовите и аглите

Нема повеќе празнини и нема повеќе пропуштени места при чистење низ куќата со дизајн на ролери со четка до работ.

недефиниран

Паметен сензор за прашина и автоматско прилагодување на напојувањето

Со паметниот сензор за прашина, HW11 Pro Max може автоматски да го прилагоди вшмукувањето според откриениот неред, оптимизирајќи ја потрошувачката на енергија, перформансите за чистење и нивото на бучава.

недефиниран

Здравствена заштита со 99.9%* стерилизација

Резервоарот за чиста вода има вграден антибактериски сребрен јонски материјал, кој генерира антибактериски сребрен јон во чиста вода и обезбедува долготрајна здравствена заштита.

недефиниран

LED екран со пријателска интеракција

Преку чистиот LED дисплеј, потсетувањето на работното време, чистотата на подот, потсетувањето на режимот на работа се јасни на прв поглед. Во исто време, тој е опремен со гласовна помош на 5 различни јазици, што ви овозможува да разберете како да го оптимизирате чистењето.

недефиниран

Долго време за чистење со отстранлив батериски пакет

Самсунг батерија со голем капацитет од 4600 mAh, обезбедува до 40 минути* време за чистење на подот и до 80 минути* време за чистење со рачна правосмукалка.

Заменливиот батериски пакет ви овозможува да го удвоите работното време и да го удвоите работниот век на средството за чистење.

недефиниран

Систем за самочистење целосно без раце

Само ставете ја правосмукалката на основата и притиснете го копчето за чистење со двојна ротација да ја врти четката напред и назад со голема брзина за подобро да ја измиете и да ги отстраните проблематичните нечистотии и влакна.

недефиниран

Ролерска четка / воздушна патека сушење со топол воздух

Ролерот на четката, патеката за воздух и резервоарот за валкана вода темелно се сушат со топол воздух по самочистењето за да се спречи појава на мувла и мирис.

недефиниран

Лесен за складирање, лесен за одржување

Основата за полнење ја комбинира функцијата на полнење, перење, сушење и складирање додатоци. Уживајте во пријатно искуство за чистење во секое време, каде било.

Сите додатоци

додатоци

Параметри на производот

Специфичен производ

Споредба на моделот

Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас

Жешки категории