сите категории

JIMMY HW10 Pro

Безжична правосмукалка и перење 3-во-1
Целосно чистење на куќата
Брзо сушење после миење на подот

Перење со правосмукалка
и бришете во еден чекор

Рачен за чистење мебел

Одделен тврд под/
четка за тепих

Брзо сушење со
контрола на прскање со вода

Паметна интеракција за
полесна употреба

Одличен раб
перформанси за чистење

Самочистење со четкички

Одделете цврсто-течност
собирање на смет

80 минути
Долго траење на батеријата

喷水处

Контрола на прскање вода

Опремен со уникатен визуелен надворешен излез за прскање вода со едно копче за лесно прскање вода.

显示屏处

Интелигентен LCD дисплеј

Интелигентниот LED дисплеј покажува потсетување на работниот статус, екранот за напојување на батеријата, потсетување за одржување
, помагајќи да се направи подобар план за чистење и брзо решавање проблеми.

处

Траење до 80 мин

Подолго време на користење: заменливите литиумски батерии ви даваат 80 минути максимално време на работа

手持处

3-во-1 дизајн

Рачниот правосмукалка ви помага да го завршите чистиот мебел, правосмукалката/перењето на подот, длабокото чистење на тепихот.
Реализација на целосно чистење на куќата

语音处

Гласовно потсетување

JIMMY Sirius е опремен со гласовен систем, обезбедувајќи корисни потсетници кога чистите

滚刷处

Одделен дизајн на четка за тврд под и тепих

Четка за тврд под за вакуумирање и работа на тврд под; Четка за теписи за сите видови правосмукалка и длабинско чистење на теписи

自清洁处

Самочистење без допир

Со само едно притискање на копче, машината ја мие четката и ја суши четката откако ќе се самочисти

Рачен правосмукалка / Исправен вакуум / Подот беше

Дизајн 3 во 1, исчистете ја целата куќа со само една машина.
Мебел чист
Под правосмукалка/миење
Длабоко чистење на тепихот

01-1Одделен дизајн на четка за тврд под и тепих

Четка со тврд под за вакуумирање и работа на тврд под
Четка за четкички за сите типови на подови со правосмукалка и длабинско чистење на теписи


地刷拼图Подобрено чистење на рабовите и аглите

Ексклузивниот дизајн на главата на четката JIMMY обезбедува оптимизирано чистење без ленти по ѕидот и тешко достапни агли.


1Прецизна контрола на прскање со вода
Лесно ги чисти тврдоглавите дамки

Со самоконтролиран видлив спреј за вода, можете да одлучите да прскате вода во секое време до каде било. Поефикасно миење на подот со помала количина на вода. Подот се суши веднаш по миењето.


6

2

Самочистење без допир

Со само едно притискање на копче,
машината ги мие четкичките и патеката за воздух со чиста вода, ги одржува вашите раце чисти и вашиот дом нема мирис.

1

Автоматско сушење со четка

Нежно се суши четка со воздух откако ќе заврши самочистењето, секогаш чувајте ја четката од мирис.

6

Надграден водоотпорен мотор од легура на магнезиум

Пробијте ги недостатоците на традиционалните мотори за машини за перење, како што се големи димензии, краток век и не водоотпорен. JIMMY го надградува водоотпорниот мотор од легура на магнезиум, кој е целосно запечатен и водоотпорен. Може ефикасно да ги исчисти сите видови суво и влажно ѓубре, а работниот век на машината е значително подобрен.

4

Подолго користење на време

Заменливите литиумски батерии ви даваат максимално време на работа од 80 мин
Пакет батерии со заменет литиум-јонски 7x3800 mAH, кој може да се откачи и замени кога старее, така што машината ќе добие подолг животен век.

Интелигентна технологија за интеракција
Го прави чистењето полесно и попаметно

LCD

OLCD дисплеј

Со 3D дисплеј, JIMMY OLCD екранот ги обезбедува сите информации што ви се потребни само со еден поглед. Потсетување на работниот статус, приказ на енергија од батеријата, потсетување за одржување.

10

Гласовно потсетување

JIMMY Sirius е опремен со гласовен систем, може да обезбеди корисни потсетници кога чистите.

11

Автоматско прилагодување на моќноста

JIMMY Sirius може да препознае различни типови на под и автоматски да ја приспособи моќта на вшмукување на машината за чистење на различни површини.

1

Помалку сила може да се контролира само со една рака

Самоодење на подот, потребна е мала сила за да се турка машината наоколу.

2

Повеќе детали

Одвојлив батерија
Практично полнење и складирање
Одделно собирање ѓубре со цврсто-течност

Пакување на производи и додатоци

Параметри на производот
  • Име на производ: JIMMY HW10 Pro безжичен 3-во-1 правосмукалка и перење
  • Оцена моќност (W): 350w
  • Номинален напон (V): 25.2W
  • Спецификација на батеријата: 7×3.8AH,95.76WH
  • Време на полнење (ч): 4-5 ч
  • Бучава: 80dBA
  • Капацитет на резервоар за свежа/валкана вода/Капацитет на чаша за прашина (L): 0.5/0.4/0.2L
  • Рачно време на користење: Еко: 80 мин Макс: 30 мин
  • Исправено Време на користење: Под: 35 мин. Тепих: 20 мин
Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас