сите категории

JIMMY PowerWash HW8 Pro

Безжичен рачен вакуум и мијалник
Веднаш го суши подот без дамки

Прецизна контрола на спреј за вода

LED интелигентен дисплеј

Високо-ефикасен мотор без четки

Заменлив пакет батерии

Само-чистење со еден клуч

Технологија со двоен резервоар

HW8-Pro- 出 水口 处

Надворешен излез за прскање вода

Опремен со уникатен визуелен надворешен излез за прскање вода со едно копче за лесно прскање вода.

HW8-Pro- 水箱 处

Одвоен резервоар за чиста / валкана вода

Лесно е да се инсталира и отстрани одделниот резервоар за чиста / нечиста вода што ја одржува чистата вода и растворот одделени од сува / остатоци и нечиста вода.

HW8-Pro-LED

Интелигентен LED дисплеј

Интелигентниот LED дисплеј покажува траење на батеријата во реално време, режим на чистење и други информации, помагајќи да се направи подобар план за чистење.

HW8-Pro- 电池 处

Заменлива литиумска батерија

Уживајте во безжична практичност за чистење со времетраење од 35 минути и лесно може да го дуплирате времето на работа со дополнителен пакет батерии.

HW8-Pro- 把手 处

Прекинувач на режим и контрола на прскање

Рационализирана рачка за удобно вклучување на режимите на работа и копчето за контрола на прскање со вода, овозможувајќи истовремено правосмукалка и миење.

Дали се соочувате со следниве проблеми во вашиот секојдневен живот?


предизвици за чистење 2 ~


Вакуумирајте / измијте и исушете брзо во еден чекор исчистете без да оставите дамки

Заштедете време со правосмукалка и миење на подовите истовремено - лесно чистете ги влажните и суви неред

HW8-Pro-вакуум-мијалник


Отстранете ги сите видови нечистотија од различна површина

JIMMY PowerWash има моќно чистење и вшмукување за лесно справување со тешки, заглавени неред или секојдневни проблеми со чистење на подот

HW8-Pro-разни-под-1 ~ 1


Паметен LED дисплеј Управувајте интелигентно со вашата работа за чистење

Внатрешниот интелигентен LED дисплеј на JIMMY PowerWash покажува корисни информации во реално време

Дисплеј HW8-Pro-LED


Прецизна технологија за прскање вода Исчистете без да оставате дамки

Бидете опремени со визуелен надворешен излез за прскање вода со едно копче за лесно прскање вода и контролирање на количината

прецизно прскање со вода-1

HW8-Pro-дигитален-мотор

Дигитален мотор без четки со висока ефикасност

Само-развиен дигитален мотор без четки со висока ефикасност, вози силна моќност.

Одвоен и одвојлив резервоар за чиста / валкана вода

Технологијата со двоен резервоар ги одржува чистата вода и растворот одделени од суви / остатоци и нечиста вода, ви овозможуваат постојано да го чистите подот со чиста вода

Резервоар за HW8-Pro-двоен вода

Само-чистење со еден допир ослободете ги рацете

Лесно активирајте ја функцијата за самочистење само со еден допир. Машината ги исплакнува четкичките и цевките со чиста вода, одржувајќи го четката чиста и дома без мирис

HW8-Pro-еден-клуч-самочисти


Повеќе внимателен дизајн за вас

HW8-Pro-пријателски-дизајн

HW8-Pro-отстранлива-батерија

Пакет со литиумска батерија што може да се замени
 Вози до 35 мин

Уживајте во безжична практичност за чистење со времетраење од 35 минути и лесно може да го дуплирате времето на работа со дополнителен пакет батерии.

HW8-Pro-под-за миење

Режими на работа со две брзини

Избор на режим со две брзини, дајте им моќна изведба без дополнителен шум.

HW8-Про-раствор за чистење ~ 2

Користете со решение за чистење на повеќе површини за подови

Брза стерилизација, долготраен антибактериски без хлор, нетоксичен, без алкохол.

HW8-Pro-безжичен-лесен

Безжичен и лесен

Лесниот, безжичен дизајн го олеснува носењето. Исчистете го секој агол дома без напор и практично.

HW8-Pro лесно складирање

Лесно складирање и лесно полнење

Станицата за полнење на JIMMY PowerWash го чува и полни уредот додека тој целосно се чисти, не остава хаос или остаток на подовите. Дајте си организирано, уредно и целосно наполнето искуство.

Што е вклучено

HW8-Pro-Power-миење

HW8Pro 白底 图

Параметар на производот
 • Име на производот: Безжичен рачен напојување JIMMY PowerWash HW8 Pro
 • Напон: 28.8V
 • Номинална моќност: 300W
 • Мотор: Дигитален мотор без четки
 • Максимално време на работа: 35 мин
 • Капацитет на резервоар за вода за чистење: 0.45Л
 • Капацитет на валкан резервоар за вода: 0.35Л
 • Тип на филтер: филтер за пена
 • Време на полнење: 5H
 • Волумен на раствор за чистење: 500mL
 • Бучава: 80dBA
Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас