сите категории

JIMMY PowerWash HW8

Безжичен рачен вакуум и мијалник
Веднаш го суши подот без дамки

Прецизна контрола на спреј за вода

LED интелигентен дисплеј

Само-чистење со еден клуч

Заменлив пакет батерии

Технологија со двоен резервоар

HW8- 出 水口 处

Надворешен излез за прскање вода

Опремен со уникатен визуелен надворешен излез за прскање вода со едно копче за лесно прскање вода.

HW8- 水箱 处

Одвоен резервоар за чиста / валкана вода

Лесно е да се инсталира и отстрани одделниот резервоар за чиста / нечиста вода што ја одржува чистата вода и растворот одделени од сува / остатоци и нечиста вода.

HW8-LED

Интелигентен LED дисплеј

Интелигентниот LED дисплеј покажува траење на батеријата во реално време, режим на чистење и други информации, помагајќи да се направи подобар план за чистење.

HW8- 电池 处

Заменлива литиумска батерија

Уживајте во безжична практичност за чистење со времетраење од 25 минути и лесно може да го дуплирате времето на работа со дополнителен пакет батерии.

HW8- 把手 处

Прекинувач на режим и контрола на прскање

Рационализирана рачка за удобно вклучување на режимите на работа и копчето за контрола на прскање со вода, овозможувајќи истовремено правосмукалка и миење.

Дали се соочувате со следниве проблеми во вашиот секојдневен живот?

предизвици за чистење 2 ~


Вакуумирајте / измијте и исушете брзо во еден чекор исчистете без да оставите дамки

Заштедете време со правосмукалка и миење на подовите истовремено. Лесно исчистете ги влажните и суви неред

HW8-Pro-вакуум-мијалник


Отстранете ги сите видови нечистотија од различна површина

JIMMY PowerWash има моќно чистење и вшмукување за лесно справување со тешки, заглавени неред или секојдневни проблеми со чистење на подот

HW8-разни-кат-1


Паметен LED дисплеј Управувајте интелигентно со вашата работа за чистење

Внатрешниот интелигентен LED дисплеј на JIMMY PowerWash покажува корисни информации во реално време

HW8-LED-дисплеј


Прецизна технологија за прскање вода Исчистете без да оставате дамки

Бидете опремени со визуелен надворешен излез за прскање на вода со едно копче за лесно прскање вода, а количината на вода може да се контролира

спреј со прецизна вода

Одвоен и одвојлив резервоар за чиста / нечиста вода секогаш избришете со чиста вода

Технологијата со двоен резервоар ги одржува чистата вода и растворот одделени од суви / остатоци и нечиста вода, ви овозможуваат постојано да го чистите подот со чиста вода

HW8-двоен резервоар за вода

Само-чистење со еден допир ослободете ги рацете

Лесно активирајте ја функцијата за самочистење само со еден допир. Машината ги исплакнува четкичките и цевките со чиста вода, одржувајќи го четката чиста и дома без мирис

HW8-еден-клуч-самочисти

HW8-сино-дизајн

HW8-отстранлива-батерија

Пакет со литиумска батерија што може да се замени

Заменливиот пакет батерии не прави повеќе да се грижите за стареењето на батеријата. И, можете лесно да го удвоите работното време со дополнителен пакет батерии.

HW8-под-миење

Режими на работа со две брзини

Изборот на режим со две брзини, ви дава моќни перформанси без дополнителен шум.

Раствор за чистење HW8

Користете со решение за чистење на повеќе површини за подови

Брза стерилизација, долготраен антибактериски без хлор, нетоксичен, без алкохол.

HW8-безжичен-лесен

Безжичен и лесен

Лесниот, безжичен дизајн го олеснува носењето. Исчистете го секој агол дома без напор и практично.

HW8 лесно складирање

Лесно складирање и лесно полнење

Станицата за полнење на JIMMY PowerWash го чува и полни уредот додека тој целосно се чисти, не остава хаос или остаток на подовите. Дајте си организирано, уредно и целосно наполнето искуство.

Што е вклучено

HW8-напојување-перење

HW8 图

Параметар на производот
 • Име на производот: Рачен напојување JIMMY безжичен напојување HW8
 • Напон: 28.8V
 • Номинална моќност: 220W
 • Мотор: Четкан мотор
 • Максимално време на работа: 25 мин
 • Капацитет на резервоар за вода за чистење: 0.45Л
 • Капацитет на валкан резервоар за вода: 0.35Л
 • Тип на филтер: филтер за пена
 • Време на полнење: 5H
 • Волумен на раствор за чистење: 500mL
 • Бучава: 78dBA
Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас