сите категории

IMИМИ ЈВ65

Рачна правосмукалка безжична

Силна моќност на вшмукување

Длабоко и лесно чистење

145AW Силна моќност на вшмукување

Патентирана технологија за циклонска филтрација

Одделен дизајн на четкички

70 минути долго време

JV65 卖点 图 - 上 把手 处

65 ° Златна ергономска рачка за лесно маневрирање

JV65 има 65 ° ергономски агол на рачката и 1.46 кг мала тежина на машината, дава помалку сила на зглобот. Корисникот нема да се чувствува непријатно по долга употреба.

JV65 卖点 图 - 电池 处

Траење до 70 мин

8PCS голем капацитет Одвојливи литиумски батерии, опремени со JIMMY 55% мотор со висока ефикасност, Максималното време на работа на машината достигнува 70 минути.

JV65 卖点 图 - 尘 盒 处

Патентирана двојна циклонска филтрација

Усвојување на турбо подобрена воздушна патека, со силен и непречен проток на воздух, моќта на вшмукување на машината е континуирана силна, способна да апсорбира и отстрани 99% честички од прашина.

JV65 卖点 图 - 刷头 处

6 четки за чистење на сите страни

JV65 доаѓа со 6 четки за вакуумирање на различни типови под со длабоко чистење и деликатна грижа за површините. Креативниот дизајн против намотување ви дава искуство без проблеми при чистење.

JV65_мотор без четки1

Патентиран брз дигитален мотор без четки,
ви носи извонредно искуство со чистење

JIMMY самостојно го разви високо-ефективниот дигитален мотор со 100,000 вртежи во минута, што може да генерира моќност на вшмукување од 145AW и ви дава 55% висока ефикасност.

Лесно собира разни видови честички и прашина.

 • 10,000RPM

  Дигитален мотор

 • 500W

  Номинална моќност

 • 145 AW

  Моќност на вшмукување

JV65_голема_батерија2

70 минути долго време на трчање

Пакет литиумски батерии од 8 парчиња 2500mAh може да обезбеди 70 минути долго време.
Еден клуч за да вклучите 3 различни режими на вшмукување, за да ги задоволите потребите за чистење во различни прилики.

JV65_dual_filtration3

Патентиран систем на двојна циклонска филтрација, заштитувајте го вашето семејство

Усвојување на турбо подобрена воздушна патека, со силен и непречен проток на воздух, моќта на вшмукување на машината е континуирана силна, способна да апсорбира и отстрани 99% честички од прашина.

Високиот ефикасен филтер ХЕПА може ефикасно да апсорбира 0.3 мм ситни честички и алергени, лесен за одвојување и чистење.

JV65_fator_brushroll4

Специјално опремен со тврд под и тепих за четкички
Исполнете различни потреби за чистење на подот

Мека и тврди влакна со голем дијаметар од 50мм комбинирани тврди подни четки не само што можат да соберат ситна прашина и големи остатоци, туку и да ги избришат нечистотиите и стапалките на површината.

JV65_калим_ четка5

Иновативен специјален четка за четкички со специјална најлонска волна и гумена лента, може да донесе силно слабеење за да се испушти прашина длабоко во тепихот, поефикасно да се чистат теписите.

JV65_antiwinding_ четка6

Дизајн на коса против намотување

JIMMY разви лента за чешлање, која може да оддели различни видови на коса од четкичката за време на процесот на чистење, ефикасно да спречи мешање на косата од домашни миленици и човечки околу четкичките за валјаци.

JV65_matress_чистење7

Ги отстранува прашините и грините од креветот за здрав сон

Четкањето на електричната глава на душекот е составено од нови меки гумени ленти и силиконски материјал, кој може силно да допре кревет, да ги отстрани прашината, грините, школките и алергените длабоко скриени во креветот, без штета на ткаенините.

JV65_ергономска_рачка8

Хуманизација Дизајн
Лесно чистење
Лесна и лесна маневрирање

JV65 има 65 ° ергономски агол на рачката и 1.46 кг мала тежина на машината, дава помалку сила на зглобот.

JV65_лесно_вакуирање9

Чисти ниско место, нема потреба да се превиткувате

Ергономскиот дизајн на рачката го олеснува држењето и користењето на правосмукалката, лесно чистете го дното на мебелот.

ЈВ65_деми што можат да се перат10

Дизајн што се одвојува и се мие

Нашата нечистотија чаша може да се одвои и да се пере, можете да ја испразните чашата за прав со едно притискање на копче, не треба да се грижите дека прашината ќе ви ги извалка рацете, а исто така можете лесно да ја исчистите и повторно да ја употребите по сушењето.

JV65_погодно_наплата 11

Полнење и место погодно

Бидете опремени со seatидно седиште за полнење, помогнете им на луѓето да го користат домашниот простор разумно и поефикасно.

JV65_мултифункционална четка12

Опремен со разни додатоци
Чисти од подот до таванот
Исчистете го високото место лесно

Опремени со приклучок и метална цевка, лесно можете да ја отстраните горната прашина.

Преместете ја прашината од пукнатини пријателски

Опремен со два алатка за четки 2 во 1, може да отстрани прашина и остатоци од која било длабока пукнатина без да ја оштети кревката површина.

Достигнете ја секоја ќоше и флексибилно место

Опремен со мека четка и црево за истегнување, можете да го користите за лесно чистење на некои тешко достапни места.

Што е вклучено

Додатоци за JV65_unboxing

JV65_станица

Параметар на производот
 • Име на производот: Правосмукалка JIMMY безжична JV65
 • Мотор: 450W мотор без четки
 • Сила на вшмукување: 145AW
 • Бучава: 82dBA
 • Капацитет на нечистотија чаша: 0.5L
 • Капацитет на батерии: 8 парчиња / 2500mAh
 • Време на полнење: 4-5ч
 • Тип на филтер: ХЕПА
 • Апликација против коса: Да
 • Нормален режим со неелектрична четка: околу 70 мин
 • Силен режим со неелектрична четка: околу 9 мин
 • Нормален режим со електрична четка: околу 45 мин
 • Силен режим со електрична четка: околу 8 мин
Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас