сите категории

200AW Силна моќност на вшмукување

Долго времетраење од 80 минути

Флексибилна ментална цевка

Патентиран хоризонтален циклон

Интелигентен LED дисплеј

Паметен сензор за прашина

电机小图

Brushless powerful digital motor

JIMMY H9 Flex uses a self-developed 550W high efficiency brushless digital motor, which generates 200AW of machine suction.

龙卷风小图

Одличен хоризонтален систем за филтрирање

JIMMY’s special horizontal dual cyclone technology efficiently separates dust from air and reduces suction loss.

电池小图

Пакет батерии со голем капацитет што се вади

8PCS литиумска батерија со голем капацитет, опремена со мотор со висока ефикасност JIMMY 55%, максималното работно време на машината достигнува 80 минути.

折软管小图

Флексибилен чист мајстор

Флексибилната метална цевка може да се ротира за 90°степени нагоре и надолу.

Auto小图

Автоматско прилагодување на моќта на вшмукување

JIMMY H9 Flex can adjust the right suction level for more effective cleaning and longer runtime according to changes in dust concentration and ground changes (floor or carpet).

灰尘识别小图

Сензор за прашина

Технологијата за чувствителност на прашина може да покаже различна концентрација на прав.

Brushless powerful digital motor

JIMMY H9 Flex uses a self-developed 550W high efficiency brushless digital motor, which generates 200AW of machine suction, more quickly and thoroughly cleans the hair on the carpet, large and small debris, and dust in the floor gap.

1Пакет батерии со голем капацитет што се вади

8PCS литиумска батерија со голем капацитет, опремена со мотор со висока ефикасност JIMMY 55%, максималното работно време на машината достигнува 80 минути.

Време на работа W / електрична глава: 13/25 / 55минути
Време на работа W / O Електрична глава: 15/30 / 80мин
(*The usage time will vary in different environments)

2Паметен сензор за прашина

Технологијата за чувствителност на прашина може да покаже различна концентрација на прав.
Кога LED-обоената светлосна лента станува црвена, тоа значи многу валкана, а кога станува сина, тоа значи дека површината е чиста.

Одличен хоризонтален систем за филтрирање

Патентираната хоризонтална двоциклонска технологија на JIMMY ефикасно ја одвојува прашината од воздухот и ја намалува загубата на вшмукување.

Can capture large particles and up to 99.99% of fine dust while avoiding secondary air pollution.

微 信 图片 _20220610091516

Clean without blind spots

Our floor brush head comes with 6 LED headlights that automatically light up when switched on.

Способноста за чистење на темните области под креветот, масата и тесните места е значително подобрена, нека прашината во темнината нема каде да се сокрие.

LED中图

LED дисплеј екран

The LED display screen clearly  shows the remaining usage time, cleaning mode, and fault reminder.
It also shows 2 different colors depending on the dust concentration, making your cleaning more intelligent.

Auto中图

Auto-adjust sution power

In Auto mode,our JIMMY H9Flex  can adjust the right suction level for more effective cleaning and longer runtime according to changes in dust concentration and ground changes (floor or carpet).

折软管中图

Флексибилен чист мајстор

Флексибилната метална цевка може да се ротира за 90°степени нагоре и надолу.

Благодарение на оваа флексибилност, можете лесно да ги исчистите сите области, особено тешко достапните ниски области, без клекнување или сквотирање, што ќе ви донесе вам и на вашето семејство искуство со чистење без напор дури и за долгогодишно чистење.

多功能中图

Разновидно чистење за цел дом

Целосно покривање на сцените со чистење

人性化设计中图

Дизајн на пријателски расположливост
Што е вклучено

参数白底图

Параметри на производот
 • Model: H9Flex
 • Напон: 28.8V
 • Номинална моќност: 550W
 • Моќност на вшмукување: 200AW
 • Battery capacity: 8x2.5AH
 • Suction pressure: 24000Pa
 • Мотор: Дигитален мотор без четки
 • Работно време со електрична глава: 13/25/55 мин
 • Работно време без електрична глава: 15/30/80 мин
 • Време на полнење: 4-5Н
 • Бучава: 82dBA
 • Капацитет на чаша прашина: 0.6L
Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас

Жешки категории