сите категории

Патентиран хоризонтален циклон

185AW Силна моќност на вшмукување

Флексибилна ментална цевка

Интелигентен LED дисплеј

65 мин. Долг рок на траење

Паметен сензор за прашина

Силна моќ на вшмукување

185AW силно вшмукување управувано од дигитален мотор без четкички


2

Horizontal dual cyclone technology

Патентираната хоризонтална двоциклонска технологија на JIMMY ефикасно ја одвојува прашината од воздухот и ја намалува загубата на вшмукување.

3

Одвојлив батерија

Пакет батерии 7x2.5 AH што може да се одвојат, одделно се полни, обезбедува до 65 минути* континуирано чистење.

4

Флексибилна ментална цевка

Лесно се чисти под мебелот

5

Automatically adjust suction level

Во автоматскиот режим, JIMMY H8 Flex може да го прилагоди вистинското ниво на вшмукување за поефикасно чистење и подолго време на работа според различните нивоа на прашина и типови на подови.

6

Сензор за прашина

Приказ на статусот на чистење во реално време

JIMMY H8 Flex Handhedl 
Cordless Vacuum Cleaner

Моќни перформанси

Саморазвиениот дигитален мотор без четкички со висока ефикасност со 55% генерира машинско вшмукување од 185 AW, побрзо и потемелно ги чисти влакната на тепихот, големите и малите остатоци и прашината во јазот на подот.

JIMMY H8 Flex Cordless Stick Vacuum Cleaner

Одличен систем за хоризонтална филтрација

Патентираната хоризонтална двоциклонска технологија* на JIMMY ефикасно ја одвојува прашината од воздухот и ја намалува загубата на вшмукување. Зафаќа големи честички и до 99.9% ситна прашина, избегнувајќи секундарно загадување на воздухот.
*Патент за хоризонтален циклон: CN201910482178.7

JIMMY H8 Flex Cordless Powerful Vacuum Cleaner

LED екран

Гледајте ги информациите во реално време како преостанатото време на работа, режимот на напојување, концентрацијата на прашина, потсетникот за грешки и слично со LED екран. Лесен за читање и лесен за употреба.

JIMMY H8 Flex Cordless Vacuum

Паметен сензор за прашина

Јасно прикажете го нивото на прашина во вашиот дом и откријте ја прашината што вообичаено не можете да ја видите, така што нема да пропуштите ништо.

JIMMY H8 Flex Cordless Vacuum Cleaner big dust cup

Автоматски изберете го вистинското вшмукување

Во автоматскиот режим, JIMMY H8 Flex може да го прилагоди вистинското ниво на вшмукување за поефикасно чистење и подолго време на работа според различните нивоа на прашина и типови на подови.

JIMMY H8 Flex handheld wireless vacuum cleaner bed vacuum

Чист под мебелот

Благодарение на оваа флексибилност, можете лесно да ги исчистите сите области, особено тешко достапните ниски области, без клекнување или сквотирање, што ќе ви донесе вам и на вашето семејство искуство со чистење без напор дури и за долгогодишно чистење.

JIMMY H8 Flex anti mite vacuum cleaner bed vacuum cleaner

Чистење без слепи точки

Главата на четката за подот доаѓа со 6 LED фарови кои автоматски се палат кога се вклучени.
Способноста за чистење на темните области под креветот, масата и тесните места е значително подобрена, нека прашината во темнината нема каде да се сокрие.

cordless vacuum cleaner for furniture bottom cleaning

Чистете подолго

Пакет батерии 7x2.5 AH што може да се одвојат, одделно се полни, обезбедува до 65 минути* континуирано чистење.
*Времето на користење ќе се разликува во различна средина.

JIMMY H8 Flex cordless vacuum cleaner with LED display

Разновидно чистење за цел дом

Глава за електричен душек
Врши прашина и грини од прашина од длабокиот кревет или троседот преку силно тропање со четки.

Алатка за тапацир 2-во-1
Отстранете ја прашината и остатоците од масата или која било друга површина на мебелот.
Мека четка
Опремено со мека четка и црево за истегнување, лесно исчистете некои тешко достапни места.

Алатка за пукнатини
Отстранете ја прашината и остатоците од која било длабока пукнатина.

JIMMY light weight vacuum cleaner

Дизајн лесен за корисници

Приклучок за држач за ѕид 2-во-1
Складирање и полнење во исто време.Пакет батерии што се одвојуваат и одделно се полни
Лесна замена на батеријата за подолго време на чистење и живот на машината.


Чаша за прашина со едно копче
Чашата за прав од 500 ml може да се испразни со кликнување, без досадно расклопување и склопување, без валкани раце.

Што е вклучено

11


Параметри на производот
 • Модел: H8 Flex
 • Напон: 25.2V
 • Номинална моќност: 550W
 • Моќ на вшмукување: 185AW
 • Капацитет на батеријата: 7X2.5AH
 • Мотор: Дигитален мотор без четки
 • Работно време со електрична глава: 11/18/45 мин
 • Работно време без електрична глава: 11/21/65 мин
 • Време на полнење: 4-5Н
 • Бучава: ≤80dBA
 • Капацитет на чашата за прав: 0.5L
Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас