сите категории

245AW Strong
Моќност на вшмукување

90 Mins Long
Стартувај време

Флексибилни
Mental Tube

Патентиран
Хоризонтална
Циклонот

Интелигентна
LCD дисплеј

Паметни
Сензор за прашина

pic1

Моќен дигитален мотор без четки

JIMMY H10 Pro uses a self-developed 600W high efficiency brushless digital motor, which generates 245AW of machine suction.

pic2

Одличен хоризонтален систем за филтрирање

Патентираната хоризонтална двоциклонска технологија на JIMMY ефикасно ја одвојува прашината од воздухот и ја намалува загубата на вшмукување.

3处

Пакет батерии со голем капацитет што се вади

JIMMY H10 Pro has achieved a technological breakthrough, with a maximum use time of 90 minutes.

4处

Флексибилен чист мајстор

Флексибилната метална цевка може да се ротира за 90°степени нагоре и надолу.

5处

Автоматско прилагодување на моќта на вшмукување

In Auto mode, JIMMY H10 Pro can adjust the right suction level for more effective cleaning and longer runtime according to different dust levels and floor types.

6处

Сензор за прашина

Технологијата за чувствителност на прашина може да покаже различна концентрација на прав.

Моќен мотор без четки

JIMMY H10 Pro uses a self-developed 600W high efficiency brushless digital motor, which generates 245AW of machine suction, more quickly and thoroughly cleans the hair on the carpet, large and small debris, and dust in the floor gap.

电机大图Отстранлив пакет батерии со долго користење од 90 минути

JIMMY H10 Pro has achieved a technological breakthrough, with a maximum use time of 90 minutes.
In addition, the battery adopts a detachable design and can be charged separately, which greatly improves convenience.

电池大图Одличен систем за хоризонтална филтрација

Патентираната хоризонтална двоциклонска технологија на JIMMY ефикасно ја одвојува прашината од воздухот и ја намалува загубата на вшмукување, може да фати големи честички и до 99.9% од ситната прашина, притоа избегнувајќи секундарно загадување на воздухот.

龙卷风过滤大图

Сензор за прашина

Паметен сензор за прашина

It can clearly display the dust level of 4 different sizes particles.

Чистете без темнина

Чистење без слепи точки

Главата на четката за подот доаѓа со 6 LED фарови кои автоматски се палат кога се вклучени.
Способноста за чистење на темните области под креветот, масата и тесните места е значително подобрена, нека прашината во темнината нема каде да се сокрие.

LCD显示屏

Екран со LCD екран

The LCD display screen shows remaining run time plus other real-time information such as power mode, dust concentration, error reminder to better control your cleaning.

Гласовен потсетник

Voice Reminding

JIMMY H10 Pro is equipped with voice system, can provide helpful reminders when you are cleaning.

Auto模式

Автоматско прилагодување на моќта на вшмукување

In Auto mode, JIMMY H10 Pro can adjust the right suction level for more effective cleaning and longer runtime according to different dust levels and floor types.

Флексибилна ментална цевка

Флексибилен чист мајстор

Флексибилната метална цевка може да се ротира за 90°степени нагоре и надолу.
Благодарение на оваа флексибилност, можете лесно да ги исчистите сите области, особено тешко достапните ниски области, без клекнување или сквотирање, што ќе ви донесе вам и на вашето семејство искуство со чистење без напор дури и за долгогодишно чистење.

Начини за полнење

Повеќекратни методи за полнење

高处清洁

Lightweight and Multifunctional

Ergonomically design, easy to clean upper areas even with one hand.

Разновидна употреба

Разновидно чистење за цел дом

Целосно покривање на сцените со чистење

Што е вклучено

Сите додатоци

参数图

Параметри на производот
 • Model: H10 Pro
 • Напон: 28.8V
 • Номинална моќност: 650W
 • Моќност на вшмукување: 245AW
 • Капацитет на батеријата: 8x3000mAH
 • Мотор: Дигитален мотор без четки
 • Working time W/Electric head: 12/22/60
 • Working time W/O Electric Head: 17/29/90
 • Време на полнење: 4-5Н
 • Бучава:<82dBA
 • Капацитет на чаша прашина: 0.6L
Истражете повеќе производи
Претплата

Претплатете се на нашиот билтен

Следете нас

Ние сакаме да се слушнеме со вас

Жешки категории