сите категории
sidebanner.jpg

Контактирајте нѐ

Ние секогаш сме тука да ви помогнеме

Ве молиме оставете ни порака

Услуги на клиентите

Доколку имате какво било прашање или предлог за производите на JIMMY, слободно обратете се до нас. Среќни сме што соработуваме со вас за дистрибуција на нашите производи на глобално ниво и за проширување на бизнисот.

Испратете ни по е-пошта:

[заштитена по е-пошта]

Јавете ни се:
+ 86 189-5110-8015
Понеделник-петок од 9 часот наутро - 6 часот (CST)
Нашата канцеларија:

Индустриска област на бр.2 патот Ксиангјанг, Нов округ Сужоу, ianиангсу Кина

Контакт со локалниот агент